Děti si společně s Hedou a Terkou zkusí tradiční i netradiční výtvarné techniky, budou hrát hry nejen s výtvarnou tématikou. Těšit se můžou také na chutné a  zdobené svačinky! 

Pojďte s Mončou a Anetou zažít kouzlo světa Disney. Naše příběhy vás zavedou do tajemných zákoutí Země Nezemě, na bál Krásky a Zvířete či startovní dráhu Bleska McQueena. Kdo bude první v cíli?

Jestlipak znáte pověst o dracích z Kolína? Ne? Tak se Hedou a Terkou vydejte po jejich stopách. Když budete odvážní a pozorní, možná i nějakého najdeme. Těšit se můžete i na tématické hry a soutěže, piknik s kytarou a mnohé další.

S čím vyjíždí záchranáři k pacientům, jak vypadá záchranná akce, jak ošetřit ránu, zlomeninu, krvácení, popálení. To je jen zlomek z toho, co všechno se dozvíte a vyzkoušíte pod vedením Kristýny a Kamči

Z výletu po oceánu se stane boj o přežití. Budeme shánět trosky lodi a z nich stavět přístřešek, lovit ryby a sbírat ovoce. Prozkoumávat jeskyně, stavět vor a vyhýbat se mořským i suchozemským potvorám. Přidej se ke Kristýně a Monče a nenech si to ujít!

Že je rybařina nuda? Pche! Tak to ani náhodou. Přijď se o tom s námi přesvědčit a společně zažít jedinečné dobrodružství u vody s prutem a s novou partou rybářů i nerybářů. Ale pozor! Podmínkou je, že se nebojíš žádného počasí a ani vodních příšer.
My jsme připravení! A co ty?
Těší se na tebe Kája a Honza.

S Mončou a Gabčou se vydáte do kouzelného světa zkoumat domovy a zvyky skřítků, víl a dalších bytostí. Starý moudrá skřítek nás provede historií pohádkového lesa a svěří se nám s jeho trápením. My mu pomůžeme s tříděním odpadu, se stavěním domečků a společně se pokusíme přelstít nepřítele.

Vydejte se s Mínou a Péťou na dobrodružnou vesmírnou misi! Společně budete objevovat a prozkoumávat známé i neznámé planety a život, který je na nich ukryt! 

Připravte se, odlétáme!