Co tě čeká?

Přijďte za námi na Kolárku a užijte si zábavné léto! V průběhu celých  letních prázdnin 2022 budou na Kolárce již tradičně probíhat příměstské tábory. Těšit se můžete na výtvarné tvoření, putování po Kolíně, toulky okolní přírodou, tématické hry a především spoustu zábavy a zážitků s pohodovými vedoucími! 

Vybrat si můžete z pestré škály témat, podle toho, jestli vás zajímá rybaření, tvoření, objevování, jste fanoušky vesmíru, pohádek nebo se chcete dozvědět víc o práci zdravotníků a třeba se i něco přiučit! 

Co potřebuješ vědět?

Letní příměstské tábory na Kolárce jsou určeny pro děti od 6 do 15 let.

Tábory budou probíhat vždy od pondělí do pátku, od 8 do 16:30 hodin na Kolárce (Na Pustině 1068, Kolín). Výjimkou je první turnus, který který se z důvodu státních svátků koná v pondělí 4. 7. a ve čtvrtek a pátek 7. a 8. 7. 2022.

Cena za celý týden je 2500 Kč (zahrnuje program, obědy, pitný režim a pojištění).

První turnus je kratší a stojí 1500 Kč.

Zálohu 1000,- Kč je nutné zaplatit do 15. 5. 2022. Děkujeme!

Termíny:
Kapacita takto označených turnusů je v tuto chvíli naplněna. Své děti můžete přihlásit jako náhradníky, v případě, že se některý z účastníků odhlásí a uvolní se kapacita.

Děti si společně s Hedou a Terkou zkusí tradiční i netradiční výtvarné techniky, budou hrát hry nejen s výtvarnou tématikou. Těšit se můžou také na chutné a  zdobené svačinky! 

Pojďte s Mončou a Anetou zažít kouzlo světa Disney. Naše příběhy vás zavedou do tajemných zákoutí Země Nezemě, na bál Krásky a Zvířete či startovní dráhu Bleska McQueena. Kdo bude první v cíli?

Jestlipak znáte pověst o dracích z Kolína? Ne? Tak se Hedou a Terkou vydejte po jejich stopách. Když budete odvážní a pozorní, možná i nějakého najdeme. Těšit se můžete i na tématické hry a soutěže, piknik s kytarou a mnohé další.

S čím vyjíždí záchranáři k pacientům, jak vypadá záchranná akce, jak ošetřit ránu, zlomeninu, krvácení, popálení. To je jen zlomek z toho, co všechno se dozvíte a vyzkoušíte pod vedením Kristýny a Kamči

Z výletu po oceánu se stane boj o přežití. Budeme shánět trosky lodi a z nich stavět přístřešek, lovit ryby a sbírat ovoce. Prozkoumávat jeskyně, stavět vor a vyhýbat se mořským i suchozemským potvorám. Přidej se ke Kristýně a Monče a nenech si to ujít!

Že je rybařina nuda? Pche! Tak to ani náhodou. Přijď se o tom s námi přesvědčit a společně zažít jedinečné dobrodružství u vody s prutem a s novou partou rybářů i nerybářů. Ale pozor! Podmínkou je, že se nebojíš žádného počasí a ani vodních příšer.
My jsme připravení! A co ty?
Těší se na tebe Kája a Honza.

S Mončou a Gabčou se vydáte do kouzelného světa zkoumat domovy a zvyky skřítků, víl a dalších bytostí. Starý moudrá skřítek nás provede historií pohádkového lesa a svěří se nám s jeho trápením. My mu pomůžeme s tříděním odpadu, se stavěním domečků a společně se pokusíme přelstít nepřítele.

Vydejte se s Mínou a Péťou na dobrodružnou vesmírnou misi! Společně budete objevovat a prozkoumávat známé i neznámé planety a život, který je na nich ukryt! 

Připravte se, odlétáme!

Postup přihlášení:

Vážení rodiče, pro přihlášení vašeho dítěte/dětí na příměstský tábor vyplňte, prosím, online přihlášku zde:

Pokud vám více vyhovuje papírová přihláška, napište na: michaela.vocaskova@prostor-plus.cz, papírovou přihlášku vám odešleme. Podepsanou papírovou přihlášku je možné naskenovat a odeslat na uvedený e-mail, případě odevzdat na recepci Prostor plus. 

Přihlášku je nutné odevzdat do 15. 5. 2022! Po vyplnění přihlášky Vám nejpozději do tří dnů přijde na e-mail uvedený v přihlášce potvrzení o přijetí přihlášky a volném místě na daném táborovém turnusu. Neodesílejte, prosím, zálohu předtím, než Vám toto potvrzení bude zasláno!

Platba:

Zálohu 1000 Kč je nutné zaplatit do 15. 5. 2022, doplatek 1500 Kč do 25. 6. 2022 (v případě prvního turnusu činí doplatek 500 Kč).

Platbu lze provést bezhotovostně na bankovní účet č. 433442349/0800 nebo Benefity (preferujeme platbu v aplikaci Benefity formou nákupního košíku, osobně – na adrese Na Pustině 1068, Kolín – účetní oddělení po telefonické domluvě s paní Lindou Heroutovou 773 508 866). 

Variabilní symbol: datum narození dítěte (ve formě DDMMRRRR)

Zpráva pro příjemce: do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení dítěte

Storno:

Zálohu za příměstský tábor je možné vrátit v celkové výši do termínu platby zálohy. Po tomto termínu se již záloha nevrací. Vrací se pouze na základě písemně podané žádosti s doložením vážného důvodu (potvrzení od lékaře).

Storno poplatky:

Rozhodujícím dnem pro stanovení storno poplatků je den odhlášení z tábora. Odhlášení Dítěte z tábora je podmíněno zasláním písemné odhlášky na e-mail michaela.vocaskova@prostor-plus.cz. Dále platí následující podmínky pro vrácení zaplacené částky Prostorem plus Rodiči:

  • odhlášení min. 30 dnů před začátkem tábora – 100% z celkové uhrazené částky  
  • odhlášení 30 – 14 dnů před začátkem tábora – 50%,
  • odhlášení 13 – 7 dnů před začátkem tábora – 20% z celkové uhrazené částky,
  • odhlášení 6 a méně dnů před začátkem tábora – 0% z celkové uhrazené částky.
  • V případě, že Rodič za své odhlášené dítě nalezne náhradu, Poskytovatel vrátí 100% uhrazené částky. 

Podrobněji v obchodních podmínkách ke stažení zde: