Letní příměstské tábory 2018

Co tě čeká?

I letošní léto si s námi můžeš užít na Kolárce! Čeká tě spousta dobrodružství, soutěží, nových zážitků a kamarádů s pohodovými vedoucími. Budeme kouzlit s Harry Potterem, putovat časem, zachraňovat Šmouly, objevovat celý svět, seznamovat se se čtyřmi základními živly a dokonce se z nás stanou piráti. Přijď si s námi užít celé léto!

Co potřebuješ vědět?

Letní příměstské tábory na Kolárce jsou určeny pro děti od 6 do 15 let.
Tábory budou probíhat vždy od pondělí do pátku, od 8 do 16 hodin na Kolárce (Na Pustině 1068, Kolín).
Cena za celý týden je 1950 Kč (zahrnuje program, obědy, pitný režim a pojištění).

Zálohu 1000,- Kč je nutné zaplatit do 15. 5. 2018. Děkujeme!

Termíny

1. TURNUS
9. 7. – 13. 7. 2018

Harry Potter

Přijďte si s námi zkusit, jaký je život v kolínských Bradavicích. Naším cílem bude porazit zlého kouzelníka Voldemorta. Abychom ho společnými silami přemohli, naučíme se připravovat kouzelné lektvary a používat kouzla. Součástí bude i turnaj ve famfrpálu. Pokud nám chceš pomoci přemoct zlé síly a černou magii, rádi tě uvidíme na našem táboře.

Vedoucí: Magda Marková, Sára Marková, Marie Kloubcová

2. TURNUS
16. 7. – 20. 7. 2018

Cesta kolem světa za 5 červencových dní.

Máš rád cestování a zajímá tě život v různých zemích po celém světě? Společně procestujeme Evropu, Afriku, Asii, Ameriku i Austrálii. Celý týden se budeme setkávat s lidmi, kteří tyto světadíly obývají, ochutnáme jejich národní pokrmy a dozvíme se spoustu zajímavostí a faktů. Pokud máš chuť cestovat s námi, sbal si kufr a přihlaš se na náš tábor.

Vedoucí: Magda Marková, Sára Marková, Martin Zoubek, Monča Kuchařová

3. TURNUS
23. 7. – 27. 7. 2018

Putování časem

Vydejte se s námi putovat časem. Navštívíme dávné civilizace, ale možná docestujeme až do budoucnosti. Tuto výpravu zvládnou jen statečné a šikovné děti, přidáš se k nám?

Vedoucí: Naty Krejčířová, Žaneta Meixnerová

4. TURNUS
30. 7. – 3. 8. 2018

Cesta kolem světa za 5 srpnových dní.

Máš rád cestování a zajímá tě život v různých zemích po celém světě? Společně procestujeme Evropu, Afriku, Asii, Ameriku i Austrálii. Celý týden se bude-me setkávat s lidmi, kteří tyto světadíly obývají, ochutnáme jejich národní pokrmy a dozvíme se spoustu zajímavostí a faktů. Pokud máš chuť cestovat s námi, sbal si kufr a přihlaš se na náš tábor.

Vedoucí: Magda Marková, Sára Marková, Marie Kloubcová

5. TURNUS
6. 8. – 10. 8. 2018

Šmoulové.

Jsou malí, modří, nesmrtelní a kromě toho mají v lese svou kouzelnou vesničku. Spolu se Šmoulinkou, taťkou Šmoulou, Fešákem a dalšími zažijete na dětském táboře nejedno dobrodružství. A navíc se musíte postavit zlému Gargamelovi, který se pokusí šmoulí vesničku zničit. Pomůžete nám zachránit Šmouly?

Vedoucí: Terka Holíková, Market Záhorová, Naty Krejčířová

6. TURNUS
13. 8. – 17. 8. 2018

Kouzla a čáry.

Tábor pro ty, kdo mají rádi kouzla a čáry, rádi zažívají dobrodružství a dobře se baví. Prostě pro všechny, kdo se rádi dívají na filmy s Harrym Potterem.

Vedoucí: Radka Bečková, Denča Kubová, Kristýna Kořínková

7. TURNUS
20. 8. – 24. 8. 2018

Piráti.

Piráti jsou nekorunovaní vládci všech moří a oceánů. Zveme vás na putování plné vody, dobrodružství, zábavy, ale i nebezpečí. Vždyť nám na stožáru bude vlát vlajka s lebkou a zkříženými hnáty a v patách budeme mít admirála Melsona.

Vedoucí: Radka Bečková, Denča Kubová, Kristýna Kořínková

8. TURNUS
27. 8. – 31. 8. 2018

Objevování živlů – vody, ohně, vzduchu a větru.

V hlubinách času, kdy zvířata mluvila a hory se hýb-aly, tam žily bytosti, bytosti čtyř živlů. Pouze statečné a šikovné děti je mohou najít i teď a pokusit se je ovládnout. Vydáš se s námi na cestu za čtyřmi živly?

Vedoucí: Naty Krejčířová, Market Záhorová, Martin Zoubek

Postup přihlášení:

Vážení rodiče, přihlašování na letní turnusy příměstských táborů bude probíhat následujícím způsobem. Po mailovém eva.pisova@prostor-plus.cz nebo telefonickém přihlášení na číslo 731 615 662, Vám bude potvrzena rezervace. Přihlášku s přiděleným variabilním symbolem dostanete mailem (nebo si ji vyzvednete po domluvě na 731 615 662 v sídle Prostoru +) a vyplněnou ji pošlete zpět. Přihlášku v papírové formě s originálními podpisy je nutné odevzdat do 15. 5. 2018, stejně jako zaplatit zálohu 1000 Kč. Postup platby je uveden níže a na přihlášce. První den tábora odevzdáte vedoucím potvrzení o bezinfekčnosti, které vám bude zasláno spolu s přihláškou.

Platba:

Zálohu 1000 Kč je nutné zaplatit do 15. 5. 2018, doplatek 950 Kč do 25. 6. 2018.

Platbu lze provést bezhotovostně na bankovní účet č. 433442349/0800, ve výjimečných případech osobně v účtárně v Prostoru + nebo Benefity (preferujeme platbu v aplikaci Benefity formou nákupního košíku, osobně – na adrese Na Pustině 1068, Kolín – účetní oddělení (Jitka Růžičková, 777 152 787) a to každou STŘEDU od 9 do 15 hodin. Individuálně se lze domluvit na jiném čase na stejném telefonním čísle a to každý den od 9 do 15 hodin, storno poplatky jsou uvedeny níže.

Variabilní symbol: číslo tábora/číslo přihlášky

Zpráva pro příjemce: do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení dítěte     

Storno:

Zálohu za příměstský tábor je možné vrátit v celkové výši do termínu platby zálohy. Po tomto termínu se již záloha nevrací. Vrací se pouze na základě písemně podané žádosti s doložením váženého důvodu (např. potvrzení od lékaře).

Storno poplatky:

Rozhodujícím dnem pro stanovení storno poplatků je den odhlášení z tábora. Uvedené stornopoplatky jsou vyčíslené procentem z celkové ceny za každou osobu, která tábor zrušila.

30 a více dní před začátkem tábora – částka ve výši zálohy
29 – 14 dní před začátkem 40% z ceny za osobu
13 – 7 dní před začátkem 60% z ceny za osobu
6-0 dní před začátkem 100% z ceny za osobu

Pokud za přihlášené dítě seženete náhradníka, vrací se celá zaplacená částka.

Jak se přihlásit?

Stačí si vybrat tábor a napsat na e-mailovou adresu eva.pisova@prostor-plus.cz nebo zavolat na 731 615 662.