Děti si užily hádanek, pohádek a her v duchu Starých pověstí českých a přes ještě zimní počasí se občas vydaly i ven prozkoumat město Kolín. Více si prohlédněte na fotkách a pročtěte v komentářích rodičů….

Chystáme pro vás další ročník celoprázdninových letních příměstských táborů – 9 týdnů zábavy a legrace po vedením skvělých vedoucích. Přihlašování bude možné od 3.4.2017.

Dobrý den, moc děkujeme za fotečky, jsou krásné. A chtěla bych Vám i holčinám, které měli děti mooc poděkovat za úžasný týden pro děti.

Děkuji moc

Převrátilová

Dobrý den paní Najmanová,

chtěla bych prostřednictvím Vás poděkovat všem, kdo se podíleli, na příměstském táboře v Kolárce. Ella byla moc spokojená a moc se jí líbilo. A zároveň bych se ráda zeptala, zda bude příměstský tábor i o letních prázdninách. Určitě bychom rádi, kdyby se Ella mohla znovu zúčastnit.

Děkuji

Přeji příjemný den

Kateřina Nováková

Dobrý večer,

děkujeme za zaslání fotografií.
Chtěli bychom Vám velmi poděkovat za to, že naše dcera mohla prožít skvělý příměstský tábor,kde byla opravdu velmi spokojená.
Samozřejmě velký dík patří především dívkám, které program organizovaly.

Pospíšilovi

Super, jste zlato!
Děkuji! A děkuji za úžasný program pro děti! Holky byly maximálně nadšené a to Vikinka strašně nechtěla. Už se těší na léto:-)
Díky a hezké dny

Peterová

Tanicce se na tabore libilo a tesime se na letni turnusy.

Pekny den

Jitka Kralova