Informace pro zájemce

Přijďte za námi na Kolárku a užijte si zábavné léto! V průběhu celých letních prázdnin 2024 budou na Kolárce již tradičně probíhat příměstské tábory. Těšit se můžete na spousty dobrodružství, zábavy a zážitků s pohodovými vedoucími.

Místo konání:

Kolárka, Na Pustině 1068, Kolín

Čas:

Tábory budou probíhat vždy od pondělí do pátku, od 8 do 16:30 hodin.

Cena:

3 000,- Kč (zahrnuje program, obědy a pitný režim). Výjimkou je první turnus (cena 2 400,-Kč)

Záloha:

2 000 Kč/turnus je nutné zaplatit do 31. 5. 2023. Doplatek ve výši 1000 Kč do 30. 6. 2024.

Storno přihlášky:

Do 31.5.2024 ve výši 30% / 1. – 14.6.2024 ve výši 50% / 15. – 30.6.2024 ve výši 100%

Věk a počet účastníků:

6-15 let, maximální kapacita jednoho turnusu je 20 dětí.

Turnusy letního příměstského tábora 2024

Zajímá tě, kde se bere voda v přírodě? Jak vzniká chléb či z čeho byly vyrobeny oděvy? Jak důležité jsou včely a že bez nich by skončil svět? Rozpoznat stromy, keře a květiny kolem tebe a vyrobit si vlastní herbář? Jak dát první pomoc zraněnému? Vydej se na cestu poznáním obyčejně neobyčejných věcí a buď cool.

Baví tě tvořit a vyrábět? Pojď si zkusit tradiční i netradiční výtvarné techniky, zahrát si hry nejen s výtvarnou tématikou, vytvořit originální dílo či udělat uměleckou svačinu. Zjistíš více o průmyslu, dozvíš se kam mizí odpad a proč je třeba jej třídit.

Miluješ animáky a moře? Pojď na nebezpečnou cestu za dobrodružstvím s nebojácnou Vaianou, aby zachránila svůj lid. Cestou potkáš spousty přátel, kteří ti pomohou stát se zkušeným mořeplavcem. Společně se plavit přes širý oceán a zažívat nebezpečná a úžasná dobrodružství, například setkání s obřími mořskými monstry a plnit zajímavé úkoly.

Jak se nejlépe odreagovat? Sportem. Popadni tenisky a vyraž si zadovádět formou kolektivních her na tábor se sportovní tématikou. Nudit se rozhodně nebudeš. Chceš umět skákat gumu? Skákat panáka či přes švihadlo? Přijď mezi nás.

Baví tě přemýšlet a dumat na zákonitostmi přírody a fyziky? Baví tě deskové hry, hlavolamy, slovní hry, puzzle či stavebnice. Tak právě pro tebe tu máme tábor zaměřený právě na tuto tématiku. Máš doma hru, kterou chceš předvést? Vezmi ji s sebou a ukaž kamarádům, v čem vynikáš.

Pojďte s námi zažít kouzlo pohádkového světa a utéct tak z reality všedních dnů. Prázdniny jsou k tomu ideální, nemyslíte? Máš doma kostým princezny? Draka? Rytíře? Či kašpárka nebo skřítka? Vezmi ho s sebou na tábor. Pokud žádný nemáš, nevadí, s jeho tvorbou ti rádi pomůžeme.

Zajímá tě nekonečný vesmír? Vydej se společně s mimozemšťany na dobrodružnou vesmírnou misi! Budeš objevovat dosud neobjevené a seznamovat se s životem na jiných planetách. Baví tě pozorovat hvězdy? Poznáš různá souhvězdí? Přijď se obohatit na náš tábor.

Jestlipak znáte pověst o dracích z Kolína? Ne? Tak se s námi vydejte po jejich stopách. Když budete odvážní, možná i nějakého najdeme. Čekají na tebe hry a soutěže s dračí tematikou a na závěr si i draka vyrobíš.

Neumíš vypnout a vnořit se do klidu? Tak právě pro tebe je tu nakonec prázdnin tábor, který tě to naučí. Navlékneme si vlastní náramek z korálků a naučíme se tvořit mandaly dle různých obrazců. Poznáš techniky na zklidnění pomocí dechu, abys mohl odpočatý a radostný vykročit do nového školního roku. Nebude chybět táborák, kde si opečeme něco k snědku.

Kontaktní informace:

Bc. Petra Lhotáková

Elektronickou přihlášku vyplňte nejpozději do 31. 5. 2024.

Důležité informace:
Dokumenty ke stažení:

V případě jakýchkoliv nejasností či dotazů kontaktujte paní Bc. Petru Lhotákovou.

petra.lhotakova@prostor-plus.cz