Co tě čeká?

Přijďte za námi na Kolárku a užijte si zábavné léto! V průběhu téměř celých letních prázdnin 2023 budou na Kolárce již tradičně probíhat příměstské tábory. Těšit se můžete na poznání světa kouzel, indiánů, cestu za pokladem, toulky okolní přírodou, tématické hry a především spoustu zábavy a zážitků s pohodovými vedoucími!

Vybrat si můžete z pestré škály témat, podle toho, jestli vás zajímá život na divokém západě, co ukrývá tajemný ostrov, mořské dno, tajemná džungle nebo jaký život mají sportovci. 

Co potřebuješ vědět?

Letní příměstské tábory na Kolárce jsou určeny pro děti od 6 do 15 let.

Tábory budou probíhat vždy od pondělí do pátku, od 8 do 16:30 hodin na Kolárce (Na Pustině 1068, Kolín). Výjimkou je první týden kdy nás čekají dva jednodenní výlety a to do Zoo v Chlebích a na zámek Loučeň.

Cena za celý týden je 2500 Kč (zahrnuje program, obědy, pitný režim a pojištění).

Výlet stojí 500 Kč a platí se jednorázově. Je možné se přihlásit na jeden i na oba.

Zálohu 1000,- Kč je nutné zaplatit do 31. 5. 2023. Děkujeme!

Termíny:

návštěva kontaktní Zoo, hádanky a hry se zvířecí tématikou

návštěva labiryntů, piknik v zámecké zahradě

Indiánky Terka a Heda tě zvou na ochutnávku indiánského života. Nebudou chybět indiánské dovednosti, tvoření s indiánskou tématikou a výlet do přírody.

Vydejte se s námi na cestu Divokým západem a společně zjistíme, jak kdysi žili kovbojové, banditi, desperáti a pistolníci. Průvodkyně Aneta a Petra.

Náhlédněte s námi do světa plného čar a kouzel a proměťe se do mocného čaroděje. Provází kouzelnice Aneta a Petra.

Přijďte si vyrobit masky, ulovit tygra nebo bojovat s králem džungle. Všechno tohle a nejen to zažijete pod vedením Moniky a Heleny v tajemné džungli.

Šumění vln, písešná pláž a všemožní zvířecí kamarádi – to všechno jsou krásy tropického ostrova, kam se společně s Péťou a Mínou vydáte

Říká se, že v pohádkové zemi je v tajemném lese ukrytý bájný poklad. Pojďte spolu s Anežkou a Sašou pátrat po pohádkovém pokladu.

Zajímá vás, jaká tajemství se skrývají v rozlehlých mořských vodách? Jestli se nebojíte ponořit pod hladinu, můžete se přidat k Ptě a Míně, které Vás tímto světem provedou.

Přijď si zkusit ochutnávky z různých druhů sportu, a fyzických dovedností. V neposlední řadě tě čeká i tvoření a hry se sportovním tématikou. Táborem provází Amálka a Heda.

*Dítě můžete přihlásit jako náhradníka. 

Postup přihlášení:

Vážení rodiče, pro přihlášení vašeho dítěte/dětí na příměstský tábor vyplňte, prosím, online přihlášku zde:

Přihlášku je nutné odevzdat do 15. 5. 2023! Po vyplnění přihlášky Vám nejpozději do tří dnů přijde na e-mail uvedený v přihlášce potvrzení o přijetí přihlášky a volném místě na daném táborovém turnusu. Neodesílejte, prosím, zálohu předtím, než Vám toto potvrzení bude zasláno!

Platba:

Zálohu 1000 Kč je nutné zaplatit do 31. 5. 2022, doplatek 1500 Kč do 30. 6. 2022 (v případě výletu je třeba odeslat celou částku 500 Kč do 31.5.2023).

Platbu lze provést bezhotovostně na bankovní účet č. 433442349/0800 nebo Benefity (preferujeme platbu v aplikaci Benefity formou nákupního košíku, osobně – na adrese Na Pustině 1068, Kolín – účetní oddělení po telefonické domluvě s paní Lindou Heroutovou 773 508 866).

Variabilní symbol: datum narození dítěte (ve formě DDMMRRRR)

Zpráva pro příjemce: do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení dítěte

Storno:

Zálohu za příměstský tábor je možné vrátit v celkové výši do termínu platby zálohy. Po tomto termínu se již záloha nevrací. Vrací se pouze na základě písemně podané žádosti s doložením vážného důvodu (potvrzení od lékaře).

Storno poplatky:

Rozhodujícím dnem pro stanovení storno poplatků je den odhlášení z tábora. Odhlášení Dítěte z tábora je podmíněno zasláním písemné odhlášky na e-mail heda.vondrova@prostor-plus.cz. Dále platí následující podmínky pro vrácení zaplacené částky Prostorem plus Rodiči:

  • odhlášení min. 30 dnů před začátkem tábora – 100% z celkové uhrazené částky
  • odhlášení 30 – 14 dnů před začátkem tábora – 50%,
  • odhlášení 13 – 7 dnů před začátkem tábora – 20% z celkové uhrazené částky,
  • odhlášení 6 a méně dnů před začátkem tábora – 0% z celkové uhrazené částky.

V případě, že Rodič za své odhlášené dítě nalezne náhradu, Poskytovatel vrátí 100% uhrazené částky.
Podrobněji v obchodních podmínkách ke stažení zde: