Díky zaměstnancům pojišťovny Kooperativa, kteří mezi sebou uspořádali sbírku, jsme prostřednictvím Sociálně-aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi mohli zcela konkrétně pomoci několika rodinám v nelehkých situacích.

Zařídili jsme tak například cestu dvou notebooků k dětem, jejichž maminka s invalidním důchodem by si takovýto dárek nemohla reálně dovolit pořídit.

Jindrovi a Alence je patnáct let a v září začnou studovat na střední škole. Mít svůj počítač bylo jejich velké přání. Díky sbírce od Kooperativy se mohl jejich sen vyplnit. Věřte, že předání počítačů bylo velmi emotivní a byla to pro všechny krásná a zcela jedinečná chvíle. Dárky v podobě elektroniky děti využijí při svém studiu. A zábavě. Díky smysluplné aktivitě a energii všech, kteří se na tomto splněném přání a velké radosti podíleli.

Dva zcela nové mobilní telefony, ale také jízdní kola, koloběžky, brusle a sportovní výbavy ve skvělém stavu jsou dalšími skvělými dárky, které rodinám v těžkých situacích nejen pomohou, ale také posílají jasnou zprávu: nejste na to sami.

Děkujeme za kooperativní partnerství a pomoc všem z www.koop.cz

Pokud by vás zajímaly další informace o sociálně-aktivizačních službách obecně prospěšné společnosti Prostor plus, najdete je na našem webu: ZDE