Jsme nadšeni, že jsme úspěšně uskutečnili pátý ročník netradičního rodinného festivalu „V LESE FEST 2023 – LESEM SVĚTEM“. Festival proběhl v blízkosti lesní školky na Medvědí louce u lesoparku Borky a návštěvníci se mohli nechat přenést na gastronomickou cestu na jih, západ, nebo východ díky bohaté kulinářské nabídce. V rámci „světového“ doprovodného programu jsme nabídli autorská čtení, hudební dílny, čtení pohádek v 5 jazycích, dřevěné stavby na mapě světa a mnoho dalších zajímavých aktivit pro všechny věkové skupiny.

Osobní zapojení dětí, které se střídaly na scéně a přispívaly k přímé realizaci festivalu, bylo klíčové pro naši myšlenku začleňování. Na pódiu jsme přivítali nejen talenty dětí, ale také skvělé umělce a hudební skupiny, včetně česko-španělské kapely Royal Jumkyard a Voj&3ska.

Věříme, že návštěvníci ocenili také naši upcyklovanou výzdobu a rukodělné dílny, kde jsme s láskou tvořili originální výrobky. Jsme nadšeni, že letošní 5. ročník byl milý k návštěvníkům s příjemnými letními teplotami, což přispělo k radostné a klidné atmosféře plné úsměvů, setkávání a objevování. V tomto ohledu děkujeme všem partnerům, podporovatelům, dobrovolníkům a všem, kteří jsou součástí organizace Prostor Plus. Bez vaší podpory bychom nebyli schopni uskutečnit tento nezapomenutelný festival. Děkujeme všem za účast a těšíme se na další nezapomenutelné ročníky V LESE FEST!