Hurá! V lese fest bude! Nad konceptem letošního ročníku festivalu jsme nemuseli moc přemýšlet. Přišel sám. Jako červená nit se letošním ročníkem festivalu vine radost z toho, že se můžeme osobně potkat, společně se pobavit a užít si pohodové odpoledne plné radosti a aktivit. Symbolem a jemným motivem 3. ročníku festivalu je proto bušící srdce a život jako takový.
Skvělou zprávou je, že i přes bohatý program je vstupné zcela dobrovolné – podpořit můžete jednotlivé aktivity dle vašeho uvážení. Samotný vstup do areálu je zdarma.

Festival pro vás chystáme v areálu medvědí louky U Stap baru v lesoparku Borky. Program začíná v 15 hodin a můžete se těšit na divadlo 100 opic, kapelu Chytej ušima, akrobatické vystoupení místních Flying Boys, taneční soubor Čercheničky či funkovou kapelu Pharamis.

Děti se mohou těšit na čtení pohádek či otevření nové naučné stezky Školky v lese – stezka veverky Agáty.  Nebudou chybět ani Vlesefestové dílničky, kadeřnictví či kolotoč řezbáře Matěje. Ladem jsme nenechali ani banánové krabice, v kterých Prostor Plus dostává potravinovou pomoc pro své klienty. Děti z 5. ZŠ Mnichovická je pomalovaly a vy si z nich na V lese festu můžete postavit bunkr.

O dobré občerstvení se postarají lokální prodejci a v kaštanové aleji si mohou návštěvníci koupit drobné rukodělné radosti na mini trhu od regionálních výrobců. Celým odpolednem budou provázet moderátorky Naty & Bibi. Přijďte a užijte si začátek léta v Kolíně tak, jak ho neznáte.
Těšíme se na vás. 

Medvědí louka U Stapu v lesoparku Borky v Kolíně Program: Pátek 25/6 od 15 do 21 hodin

Tým V lese festu a parťáci festivalu