Letní příměstské tábory 2020

Letní příměstské tábory se konat budou!

Stále je možné se přihlásit, zatím máme pár volných míst na všech turnusech. Pokud bude nějaký termín obsazený, bude to uvedeno níže u jejich popisu.

Co tě čeká?

I léto 2020 si s námi můžeš užít na Kolárce! Čeká tě spousta dobrodružství, soutěží, nových zážitků a kamarádů s pohodovými vedoucími. Budeme se učit zachraňovat životy, putovat časem, zúčastníme se Olympijských her, budeme se učit anglicky, objevovat celý svět a život Indiánů, budeme luštit záhadu a dokonce se z nás stanou zálesáci. Přijď si s námi užít celé léto!

Co potřebuješ vědět?

Letní příměstské tábory na Kolárce jsou určeny pro děti od 6 do 15 let.

Tábory budou probíhat vždy od pondělí do pátku, od 8 do 16 hodin na Kolárce (Na Pustině 1068, Kolín). Výjimkou je první turnus, který je od úterý do pátku (v pondělí 6.7. je svátek).

Cena za celý týden je 2150 Kč (zahrnuje program, obědy, pitný režim a pojištění).

První turnus je kratší (úterý – čtvrtek) a stojí 1850 Kč.

Zálohu 1000,- Kč je nutné zaplatit do 31. 5. 2020. Děkujeme!

Termíny

Cesta kolem světa

7. 7. – 10. 7. 2020

Obsazeno

Tábor je určen pro Ty, kteří by se rádi podívali do světa a přitom neopustili Kolín. Každý den se ocitnete na jiném kontinentu, každý den poznáte něco nového. Pokud máte chuť cestovat, sbalte si kufr a přihlaste se na náš tábor.

Vedoucí: Kateřina Čáslavová, Kristýna Kořínková

Indiáni

13. 7. – 17. 7. 2020

Obsazeno

Indiáni umí stopovat zvěř, střílet z luku, udělat si čelenku a uvařit jídlo na ohni. To všechno vás mohou během jednoho týdne naučit. Přijměte pozvánku do naší kmenové vesnice, zkuste žít týden jako indiáni.

Vedoucí: Martin Zoubek, Markéta Kubálová

Cesta časem

20. 7. – 24. 7. 2020

Obsazeno

Na tento tábor si nenoste hodinky. Na čas máme stroj, který nás přenese, kam si budeme přát.

Vedoucí: Martin Zoubek, Markéta Kubálová

Malý zdravotník

27. 7. – 31. 7. 2020

Obsazeno

S čím vyjíždí záchranáři k pacientům, jak vypadá záchranná akce, jak ošetřit ránu, zlomeninu, krvácení, popálení … To je jen zlomek z toho, co všechno se děti můžou dozvědět a zažít na příměstském táboře Malý zdravotník.

Vedoucí: Natálie Křejčířová, Markéta Záhorová

Olympijské hry

3. 8. – 7. 8. 2020

Pokud s námi budete celý týden trénovat, můžete se stát i olympijským vítězem! Tábor je určen dětem, které si rády protáhnou tělo, ale baví je také tvořit a hrát hry. Není třeba být sportovcem, hlavní je radost z každého, i malého pohybu!

Vedoucí: Natálie Křejčířová, Markéta Záhorová

Zálesák

10. 8. – 14. 8. 2020

Obsazeno

Na táboře se děti naučí tábornickým dovednostem, jak se chovat a jak přežít v přírodě. Je určen pro malé dobrodruhy s kladným vztahem k přírodě. Program bude zpestřen různými tvořivými, vzdělávacími a sportovními aktivitami a soutěžemi.

Vedoucí: Kateřina Čáslavová, Kristýna Kořínková

Angličtina mimo školní lavice

Obsazeno

17. 8. – 21. 8. 2020

Hello, Katka a Kristýna vás zvou na tábor, kde zjistíte, že učit se anglicky není žádná nuda.

Vedoucí: Kateřina Čáslavová, Kristýna Kořínková

Malý detektiv

24. 8. – 28. 8. 2020

Obsazeno

Máte rádi detektivky a řešení záhad? Přidejte se k našemu týmu detektivů a pomozte rozuzlit zapeklitý případ. Děti budou muset používat různé vyšetřovací metody a hlavně zapojit logiku.

Vedoucí: Martin Zoubek, Markéta Kubálová

Postup přihlášení:

Vážení rodiče, přihlašování na letní turnusy příměstských táborů bude probíhat následujícím způsobem. Pod textem je ke stažení přihláška, kterou vyplníte, podepíšete a buď pošlete nascanované na adresu michaela.brozova@prostor-plus.cz, poštou na adresu Na Pustině 1068, 280 02 Kolín nebo osobně odevzdáte na recepci Prostoru Plus na stejné adrese. V přihlášce nezapomeňte zatrhnout požadovaný termín příměstského tábora. Přihlášku je nutné odevzdat do 31. 5. 2020, stejně jako zaplatit zálohu 1000 Kč. Postup platby je uveden níže a na přihlášce. První den tábora odevzdáte vedoucím potvrzení o bezinfekčnosti a souhlas se zpracováním osobních údajů, které vám bude zasláno před začátkem prázdnin.

Pokud byste měli jakékoliv otázky, pište Michaele Brožové na michaela.brozova@prostor-plus.cz nebo volejte na tel.: 735 757 092.

Stáhnout přihlášku

Platba:

Zálohu 1000 Kč je nutné zaplatit do 31. 5. 2020, doplatek 1150 Kč do 25. 6. 2020 (v případě prvního turnusu 850 Kč).

Platbu lze provést bezhotovostně na bankovní účet č. 433442349/0800 nebo Benefity (preferujeme platbu v aplikaci Benefity formou nákupního košíku, osobně – na adrese Na Pustině 1068, Kolín – účetní oddělení po telefonické domluvě s paní Lindou Heroutovou 773 508 866). Storno poplatky jsou uvedeny níže.

Variabilní symbol: datum narození dítěte (ve formě DDMMRRRR)

Zpráva pro příjemce: do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení dítěte

Storno:

Zálohu za příměstský tábor je možné vrátit v celkové výši do termínu platby zálohy. Po tomto termínu se již záloha nevrací. Vrací se pouze na základě písemně podané žádosti s doložením váženého důvodu (např. potvrzení od lékaře).

Storno poplatky:

Rozhodujícím dnem pro stanovení storno poplatků je den odhlášení z tábora. Uvedené stornopoplatky jsou vyčíslené procentem z celkové ceny za každou osobu, která tábor zrušila.

14 a více dní před začátkem tábora – částka ve výši zálohy
13 – 7 dní před začátkem 60% z ceny za osobu
6-0 dní před začátkem 100% z ceny za osobu

Pokud za přihlášené dítě seženete náhradníka, vrací se celá zaplacená částka.

Jak se přihlásit?

Stačí si vybrat tábor a poslat přihlášku na e-mailovou adresu michaela.brozova@prostor-plus.cz nebo zavolat na 735 757 092.