Poprvé zapojili do neuvěřitelného závodu Dračích lodí v Kolíně a musíme říct, že to byl zážitek na celý život! I přesto, že jsme neměli žádné zkušenosti a neprošli žádným tréninkem předem, skončili jsme na respektovatelném 13. místě z celkových 19 účastnických týmů. To je výsledek, na který jsme opravdu hrdí. Celý den byl plný vzrušení, smíchu a soutěživého ducha. Naše týmová spolupráce byla klíčem k úspěchu, ať už jsme pádili s plnou silou nebo se snažili udržet rytmus v souladu s ostatními.

Chceme vyjádřit upřímnou vděčnost všem, kteří nám umožnili tuto nezapomenutelnou zkušenost. Dračí lodě nás spojily nejen jako tým, ale také jako přátele. Byla to sportovní událost, která nám dala mnohem více než jen adrenalinový zážitek; posílila naši soudržnost a přátelství. Děkujeme za tuto možnost!
Rádi bychom také poděkovali všem fanouškům a podporovatelům, kteří nám dávali sílu a povzbuzení z břehu. Vaše přítomnost nás motivovala a dodala nám energii, abychom dojeli do cíle.
A co teď? Plánujeme se vrátit příští rok a doufáme, že s větší zkušeností a tréninkem budeme schopni dosáhnout ještě lepšího výsledku. Takže ahój, Dračí lodě, uvidíme se znovu příště!