Co tě čeká?

I léto 2021 si s námi můžeš užít na Kolárce! Čeká tě spousta dobrodružství, soutěží, nových zážitků a kamarádů s pohodovými vedoucími. Budeme se učit zachraňovat životy, putovat časem, vydáme se do džungle a na širé moře, budeme tvořit, kreslit, vyrábět a dokonce se z nás stanou zálesáci. Přijď si s námi užít celé léto!

Co potřebuješ vědět?

Letní příměstské tábory na Kolárce jsou určeny pro děti od 6 do 15 let.

Tábory budou probíhat vždy od pondělí do pátku, od 8 do 16 hodin na Kolárce (Na Pustině 1068, Kolín). Výjimkou je první turnus, který je od středy do pátku (v pondělí 5.7. a úterý 6.7. je svátek).

Cena za celý týden je 2150 Kč (zahrnuje program, obědy, pitný režim a pojištění).

První turnus je kratší (středa – pátek) a stojí 1400 Kč.

Zálohu 1000,- Kč je nutné zaplatit do 14. 5. 2021. Děkujeme!

Termíny:

Tábor je určen pro děti, které rády tvoří, ale také rády hrají hry a dozvídají se něco nového.

Vedoucí: Heda Vondrová, Eva Rejhonová

Výtvarně zaměřený tábor mapuje historii a současnost umění Kolínska. Děti se budou zábavnou formou seznamovat s uměním a památkami v okolí jejich bydliště. Sami si také vyzkouší různé výtvarné techniky. Na konci tábora proběhne vernisáž vzniklých děl.

Vedoucí: Kristýna Kořínková, Eliška Skalníková

Na táboře se děti naučí tábornickým dovednostem, jak se chovat a jak přežít v přírodě. Je určen pro malé dobrodruhy s kladným vztahem k přírodě. Program bude zpestřen různými tvořivými, vzdělávacími a sportovními aktivitami a soutěžemi.

Vedoucí: Kristýna Kořínková, Eliška Skalníková

Na tento tábor si nenoste hodinky. Na čas máme stroj, který nás přenese, kam si budeme přát.

Vedoucí: Natálie Křejčířová, Monika Krejčířová

S čím vyjíždí záchranáři k pacientům, jak vypadá záchranná akce, jak ošetřit ránu, zlomeninu, krvácení, popálení … To je jen zlomek z toho, co všechno se děti můžou dozvědět a zažít na příměstském táboře Malý zdravotník.

Vedoucí: Natálie Křejčířová, Markéta Záhorová

Vítejte v džungli! Na tomto táboře zažijete hry plné nebezpečí, bažin, horka, ale taky přátel a úžasného dobrodružství.

Vedoucí: Karolína Fialová, Matouš Vybíral

Kdo by se nechtěl stát pánem všech moří, najít velký poklad a plout pod vlajkou s lebkou a zkříženými hnáty? Toho, kdo se nebojí bojovat proti mořským bouřím a příšerám, bereme hned do naší posádky!

Vedoucí: Kristýna Kořínková, Monika Loumanová

Během posledního turnusu si děti dopoledne užijí rybolov, odpoledne se pak budou učit jak přežít v přírodě – rozdělat oheň, připravit si jídlo a mnoho dalšího. Tábor je určen pro aktivní rybáře i začátečníky.

Vedoucí: Jan Dvořáček, Monika Černá

Postup přihlášení:

Vážení rodiče, přihlašování na letní turnusy příměstských táborů bude probíhat následujícím způsobem. Pod textem je ke stažení přihláška, kterou vyplníte, podepíšete a buď pošlete nascanované na adresu michaela.vocaskova@prostor-plus.cz, poštou na adresu Na Pustině 1068, 280 02 Kolín nebo osobně odevzdáte na recepci Prostoru Plus na stejné adrese. V přihlášce nezapomeňte zatrhnout požadovaný termín příměstského tábora. Přihlášku je nutné odevzdat do 14. 5. 2021, stejně jako zaplatit zálohu 1000 Kč. Postup platby je uveden níže a na přihlášce. První den tábora odevzdáte vedoucím potvrzení o bezinfekčnosti a souhlas se zpracováním osobních údajů, které jsou zde rovněž ke stažení. V případě, že dítě nebudete vyzvedávat a bude odcházet samo, je nutné odevzdat i Čestné prohlášení o samostatném odchodu dítěte.

Platba:

Zálohu 1000 Kč je nutné zaplatit do 14. 5. 2021, doplatek 1150 Kč do 25. 6. 2021 (v případě prvního turnusu činí doplatek 400 Kč).

Platbu lze provést bezhotovostně na bankovní účet č. 433442349/0800 nebo Benefity (preferujeme platbu v aplikaci Benefity formou nákupního košíku, osobně – na adrese Na Pustině 1068, Kolín – účetní oddělení po telefonické domluvě s paní Lindou Heroutovou 773 508 866). Storno poplatky jsou uvedeny níže.

Variabilní symbol: datum narození dítěte (ve formě DDMMRRRR)

Zpráva pro příjemce: do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení dítěte

Storno:

Zálohu za příměstský tábor je možné vrátit v celkové výši do termínu platby zálohy. Po tomto termínu se již záloha nevrací. Vrací se pouze na základě písemně podané žádosti s doložením váženého důvodu (např. potvrzení od lékaře).

Storno poplatky:

Rozhodujícím dnem pro stanovení storno poplatků je den odhlášení z tábora. Uvedené stornopoplatky jsou vyčíslené procentem z celkové ceny za každou osobu, která tábor zrušila.

14 a více dní před začátkem tábora – částka ve výši zálohy
13 – 7 dní před začátkem 60% z ceny za osobu
6-0 dní před začátkem 100% z ceny za osobu

Pokud za přihlášené dítě seženete náhradníka, vrací se celá zaplacená částka.